KosovëMagazina

Martohen misi i Argjentinës dhe ajo e Porto Rikos

Një çift i ri ka dalë në skenë.

Një ish-miss Argjentina dhe ish-miss Porto Riko tronditën dhe kënaqën fansat duke shpallur martesën e tyre befasuese në Instagram.

Mariana Varela dhe Fabiola Valentín u takuan në konkursin Miss Grand International 2020 në Tajlandë, ku përfaqësonin përkatësisht Argjentinën dhe Porto Rikon. Pasi hynë në top 10-shen e konkursit, dy mbretëreshat e bukurisë dukej se mbetën mike të ngushta në rrjetet sociale. Ajo që fansat nuk e dinin është se ata po takoheshin fshehurazi gjatë gjithë kohës.

Dyshja postuan mbështjellje të ngjashme në Instagram duke treguar momente nga marrëdhënia e tyre, duke përfshirë shëtitjet romantike në plazh, përqafime të sinqerta, dolli me shampanjë dhe një propozim me tullumbace ari dhe argjendi ku shkruhej: “Martohesh me mua?”

Imazhi kryesor i postimit tregon çiftin jashtë gjykatës së qytetit në San Juan, Puerto Rico, ku u martuan më 28 tetor.
“Pasi vendosëm ta mbajmë lidhjen tonë private, ne hapëm dyert në një ditë të veçantë”, thuhet në mbishkrimin në spanjisht.

Fansat, të famshmit dhe figurat e tjera të konkursit uruan Varelën dhe Valentinin për dashurinë e tyre të përsosur.
“Urime”, shkroi këngëtarja ganeze dhe mbretëresha e bukurisë Abena Akuaba, e cila fitoi Miss Grand International 2020.
“Faleminderit për gjithë dashurinë!” Varela ka shkruar në përgjigje të urimeve. “Ne jemi shumë të lumtura dhe të bekuara.”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button