Magazina

Mbi 42 mijë euro për veshjen e Halloween? Era Istrefi nuk përmbahet në shpenzim

Motrat Nora, Era dhe Nita Istrefi u veshën si lepurushet e “PlayBoy” për Halloween.

Faqja “Shqipclosed”, ka zbuluar çmimin e dukjes së kompletuar të artistes së hitit “Bon Bon”, Erës, me kostum pink, dhe aksesor të kompletuar, veshja e saj ka arritur shifrën e 42.850 eurove. Era është rikthyer fuqishëm pas një pauze të gjatë në muzikës.

Së fundmi  këngëtarja erdhi me një duet me Don Xhonin, ku një pjesë nga teksti Era ia ka kushtuar stilistit të njohur Valdrin Sahiti.

I bukur o si rus” ka shkruar Era në një foto ku shihet Valdrini me kapele.

Ndryshe, Era Istrefi përveç këngëve shpesh konentohet për stilin unik në veshje. Era dhe këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ende nuk i kanë ndaluar thumbimet mes tyre.  Dy këngëtaret u kthyen sërish në qendër të vëmendjes, kjo pasi ishte vetë Era e cila publikoi në InstaStory një foto ku krahas saj shkruante: “B*tch i’m a baddie (jam e ‘keqe’) bëj çfarë të dua”, por Dafina iu kundërpërgjigj duke e quajtur “Kojpje”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button