Magazina

Me bikinit shumë të vogla, Jasmina zbulon tatuazhin në të pasmet

Jasmina Kadriu është një nga ish-konkurrentet e “Për’puthen” më të ndjekura në rrjetet sociale dhe më të komentuarat…

Ajo është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku nuk ngurron që të postojë foto e video mjaft pr.ovokuese.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa ajo ka ndarë në “Instastory” disa imazhe shumë “hot”.

Me bikinit shumë të vogla, Jasmina ka ekspozuar të pasmet e saj.

Madje ajo ka zbuluar edhe një tatuazh që ka te të pasmet.

Ndërkohë së fundmi ajo ka qenë në qendër të vëmendjes së fansave për shkak të postiteve që ka bërë në rrjetet sociale, ku është shfaqur së bashku me një ish-konkurrent të “Për’puthen”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button