Lajme

Me burrin tim jam martu vetem per parat e tij,Me dhimbset se nuk e dashuroj aspak dhe…!

Tung te gjithe juve qe po lexoni histori te ndryshme un jom ni gru 32 vjet pata shum qef me kallzu ktu nmesin e juv historin tem edhe pse e di qe kritikat skan mu nal hiq po mu sma nin edhe ma hiq.

Jom msu me kritika prej dites qe kom lind se jeta jem u kan plot me probleme edhe telashe tmdhaja qysh kur i kom pas 5 vjet e kom pa gjyshin tem tu ma maltretu nanen e su nalke tu e maltretu e kur shkojsha une ju gjujsha me nda kishe mpocitke me dore kryt per muri ma pshtetke qaq pis plak u kan e baba jem nven se me i than nanes tem mfal a diqka me e zbut situaten ja bojke nersy gjyshit tem ahh i lumt dora ktijna qe tka ra se ma zi kom me ta ba une ty sa tqoj nalt bre shkelka e thift e mami gjynahit pa pik faji u kan kurr zanin ska guxu me qel.

Po du me than qe un jam rrit me kit mentalitet te egersinave krejt djemt e familjes ton i maltretuin grat e qikat e veta sguxojn kryt me qu te nalt veq pse jon qika e na tshkretat jena shum pusee sa qe kur tkullet baba jem duhet tri gra permeniher mu qu me i pru uuj qaq tut tmadhe qe kena prej tynev.Kurr se harroj kur u kan lidhja jem e par une ju tutsha frajerit tem ma bojke pse po mtutesh kaq shum ti a pe sheh veten qysh po tutesh hala pa tthan diqka po thu ok e ja kallzojsha historin tem familjare mthojke mos ta nin se kaluse jon kto po aj pusi ish kan kalus vet aj snejti njeten tem se dashti ni qik me letra me dal jasht e tash u dal mir ju ka ba se po rrin veq vet se qaj mu ma dha tmrapshten kurr skom mujt me dasht kerkon perpos qati njerit i kom pas edhe 4-5 lidhje tjera krejt kan zgat ka 2 -3 muj ma shum jo i bana do vjet kagja shum e dojsjha me gjet ni burr se edhe baba ma bojke je ba berllogu i shpis vetmeveti hajt se skom me tu ba edhe shum berllog i shpis se e gjaj une dikon e gjeta njanin qe tranohet mas meje edhe gjith u tranu po kurr rast si kom dhan se u kan i keq po une ju lepita qatijna se ka pare shum ka nifar fabrike tveten e lakmojsha npare drejt me ju than se kur skena pas kumedit sa gjith veq sa per idare at djalin su dasht shum per me bo per veti se aj veq i rrxum u kan prej vaktit ha ha ha ha po tash i kena ba do vjet bashk e kurr zemra vrr per ta sum ban hiq hiq kurr osht e pamundshme une me e dasht kit njeri kaniher po mdhimet se ky bon qmos per mu a mqon nturki a ulqin a gjithkah po une e silli per hune diqysh thom pse spi bana bajaat me mthan ti thej kamt e durt mos mu ba ti mu tarak se qashtu kam qef une qashtu jam msu prej fillimit me dajaak e nashta e kisha dasht tani ma shum se kshtu hiq hiq hiq kurr smuj me dasht kit njeri sdi qka u ba kshtu tash kohve tfundit ka nis me mgerdit se nime o nifar beshareti me pare tmdhaja hahaa mfalni qe ju bana pak nervoz po nashta dikush ka ksi historie e mkupton ma jep naj kshill qe mkfjell njete se valla qishtu diqysh si mos me jetu hiq pa pik ndjenje naten e mir krejt e bofshi.Me burrin tim jam martu vetem per parat e tij,Me dhimbset se nuk e dashuroj aspak dhe

Source link

Back to top button