Magazina

Me gjoksin në shesh Vildane Zeneli duket superseksi me pizhame

Vildane Zeneli është njëra ndër peronazhet më të komentuara të show bizit shqiptar.

Ajo merr vëmendje të madhe në çdo paraqitje të saj, pasiqë vjen gjithmonë prov.okative

Së fundmi ajo që ra në sy në profilin e Vildanes në Instagram është një foto ku shihet me pizhame, por jo vetëm kaq.

Vildanja ka vënë në pah edhe gjoksin e saj duke u dukur kështu mjaft pro.vokative.

Vildane Zeneli nuk di të ndalet pozon me fustanin e shkurtër dhe këmbët e hapura

Vildane Zeneli qëndron mjaftë aktive në rrjetet sociale duke sjell imazhe për adhuruesit e saj në Instagram.

Ajo komentohet mjaftë shumë për linjat trupore dhe paraqitjet e saj pr.ovokuese

Së fundmi, në llogarinë e saj Instagram ka shpërnadrë disa imazhe, në të cilat duket e mahnitshme.

E bukur dhe pro.vokative, si gjithmonë, Vildanja nuk di të ndalet.

Vildane Zeneli i “çmendi” Spanjollët me bikini

Modelja më e zjarrtë shqiptare etiketohet Vildane Zeneli.

Format e saj superseksi dhe pozat të cilat i merr pa dyshim se shumë fansat të saj i “kall” me paraqitje, shkruan InfoKosova.

Vildane së fundi ka shkuar për pushime në Spanjë.

Ajo ka hedhur fotografi në instagram me bikini teksa shfaqet mjaftë e seksi.

Vildane Zeneli pozon këmbë hapur me bikini

Vildane Zeneli është njëra ndër figurat më të komentuara, e kjo për shkak dukjes së saj dhe paraqitjeve që ajo ka.

Çdo postim i saj kthehet në lajmin e ditës dhe komentohet shumë nga të gjithë.

Kjo ka ndodhur edhe së fundmi me një foto që modelja ka postuar në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo ka pozuar mjaft provokuese me bikini dhe vëmendjen si gjithmonë e morrën linjat e saja trupore që Vildanë Zeneli ka.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button