Magazina

Me këtë pamje Luana i ‘tranon’ edhe sheikat në Dubai

Luana Vjollca po relaksohet në pushime.

Luana Vjollca para pak ditësh vendosi të udhëtojë për pushime dhe po relaksohet pa fund.

Në rrjete sociale, moderatorja ka publikuar fotografi e video të shumta, në të cilat shfaqet joshëse në bikini.

Ndërsa, në imazhet e fundit, Luana tregoi se po e shijonte jetën e natës në maksimum, teksa dukej e ‘zjarrt’.

Nata e fundit e qetë”, shkruan ajo në një video, të realizuar në resortin ku po qëndron.

Ndërsa në një tjetër video ku e filmon veten nga afër vuri në plan të parë gjoksin dhe shkroi “Në dashuri me ndjenjën e verës”. /Lajmi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button