Lajme

Me këtë person i ka filluar Nora pushimet luksoze

E bukur, seksi dhe mjaftë e talentuar.

E për kë tjetër do bëhej fjalë, por Nora Istrefit e cila vazhdon të jetë femra më e zjarrtë e skenës muzikore,shkruan “Kosovarja”.

Gjithmonë ka treguar se di ta shfrytëzojë kohën ashtu si është më së miri duke u argëtuar e duke vizituar vende të ndryshme përrallore.

Duke gëzuar një jetë luksoze, si shumica e kolegëve të saj edhe ajo i ka nisur pushimet ku ka publikuar momente të bukura nga aty.

Edhe kësaj here ajo gjendet nën shoqërinë e vajzës Renee, më të cilën publikoj video duke u kënaqur së bashku.

Kaq të lumtura duken të dyja, duke shfrytëzuar çdo moment së bashku me një paraqitje fantastike.

The post Me këtë person i ka filluar Nora pushimet luksoze appeared first on Albanian News.

Burimi

Back to top button