Magazina

Me minifund, Qëndresa vishet kaq shkurt në vendin e punës!

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj,

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

E veshur me fustan të shkurt, Qëndresa shfaqet kaq joshëse në vendin e punës.Me këtë pamje, Qëndresa do ta ‘shkrijë’ burrin e saj, moderatorin Labinot Gashin. /ORAinfo/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button