Magazina

Më mirë Morena mos ta vishte fare këtë fustan
Morena Taraku siç duket nuk e ka mendjen te koronavirusi.

Ajo po vazhdon të sjellë ende imazhe provokuese.

Modelja dhe këngëtarja bukuroshe ka kohë që është shprengulur në Turqi, ku nga atje tregon shpesh momente të ndryshme.

Morena shpesh përflitet për jetën luksoze e të shfrenuar që bën, të cilën e paraqet edhe me anë të postimeve në instagram.

Së fundmi, e bukura Morenë sjellë një imazh ku shfaqet veshur me një fustan të bardhë të hapur deri tek kukat.

Duke parë kaq të zbuluar, më mirë mos ta vishte fare./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button