Magazina

Megi Pojani poston foto duke ngrënë akullore në mënyrë të pazakontë, nuk le vend për imagjinatë

Megi Pojani është aktore e cila nihet për mënyrën se si ajo provokon.

E bukur dhe me linja përfekte nuk e ka ndërmend të ndalet së provokuari.

Së fundmi, në llogarinë e saj Instagram ka shpërndarë disa fotografi me me një bluzë provokuese.

Megi ndër të tjera është shumë joshëse, këtë mund ta dëshmoni me postimet që bënë në rrjetet sociale.

Megi Pojani e mbush gojën mirë, na e tregoi me këtë foto se si i ‘han’ fjalët e saj

Ajo është ylli i momentit në rrjete sociale dhe kjo kryesisht falë pozave dhe videove të nxehta, por edhe më shumë.

Megi, ka edhe një karakter shumë të veçantë, që ndjekësit ja njohin mirë.

Bukuroshja, e cila është bërë edhe pjesë e televizionit, duke marrë pjesë në seriale dhe në shou-programe, e ka shumë në qejf ushqimin, madje nuk ndalet së ngrëni.

Edhe në këtë rast, Megi e ka mbushur gojën me nje supe te shijshme dhe thote se ne te njejten menyre i gelltite edhe fjalet e saj.

Megi Pojani e ‘zjarrt’ me fustan të shkurtër

Megi Pojani për Halloëen është maskuar si Adelina Ismajli.

Ajo ka zgjedhur veshjen e saj në klipin Sajzeza që dukej tamam si Adelina, shkruan InfoKosova.

Por pas kësaj ajo postoi disa fotografi me fustan të shkurtër ku thekson format e trupit.

”Dicka qe une di ta bej mire jane balancat, mbreme isha Adelina, sot jam nje zonje ” shkruajti ajo krahas fotogravie.

Megi Pojani si asnjëherë, bën ndryshim të madh në dukje

Blogerja shqiptare, Megi Pojani, është njëra nga femrat që vlerësohet dhe dallohet për bukurinë që ka.

Jemi mësuar ta shihim gjithnjë zeshkane dhe brune po së fundi ka ndryshuar tërësisht, shkruan “Kosovarja”.

Aktorja ka postuar një video në InstaStory ku është shfaqur me flokë të bardha.

A i shkonë më shumë e bardha apo e zeza?!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button