Magazina

Melinda ‘bombardon’ Londrën, sjellë disa poza superseksi nga atje
Pas pushimeve në bregdet, reperja kosovare Melinda Ademi ka vendosur që të vizitojë një vend tjetër përrallor.

Përmes disa postimeve në Instagram, bukuroshja tregoi që gjendet në Londër, shkruan Indeksonline.

Edhe kësaj radhe theksoi linjat bombastike me të cilat po ‘çmend’ të gjithë fansat.

E veshur me një fustan të ngushtë për trupi, arriti të marrë qindra komente për pak minuta duke e admiruar për bukurinë dhe stilin e saj unik./Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button