Magazina

Melisa pozon këmbë hapur, merr vëmendje me pozën e saj
Melisa Lleshi është njëra ndër personazhet më të komentuara.

Ajo ishte pjesë e emisionit më të shikuar në vend “Përputhen”, Melisa aty morri të gjithë famën që e gëzon edhe sot.

Gjithsesi ajo edhe pse doli nga programi mëherët, ajo filloi të merrej me muzikë dhe sot e ruan famën e saj me shumë dinjitet.

Kujtojmë se ajo pasi doli nga programi krijoji një lidhje me një tjetër pjesëmarrës të “Përputhen”.

Melisa jashtë programit u bë bashkë me Andin ku tashmë çifti janë ndër çiftet më të komentuar dhe të pëlqyer.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy është një foto e Melisës që ajo ka postuar në llogarinë e saj në Instagram.

Si duket ajo është duke u përgaditur për një projekt tjetër muzikor.

Ajo po duket shumë bukur dhe më ndyshe nga se jemi mësuar ta shohim këngëtaren. /Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button