Lajme

Milot Rashica publikon imazhin më të ëmbël me djalin, me këtë foto uron festën e Bajramit

Lojtari shumë i njohur kosovar, Milot Rashica para pak ditëve është bërë baba për herë të pare.

Ai dhe Belkizi u bënë prindër të një djali.

Të dy lajmin e dhanë përmes llogarive të tyre personale në rrjetet sociale.

E sot, Miloti ka publikuar foton më të ëmbël me djalin, e me këtë imazh ajo ka uruar festën e Fitër Bajramit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button