Lajme

Misi shqiptar zhvishet dhe kërcen për tifozët e Tiranës

Emisioni “E Diell” në “Top Channel”, i ka kushtuar një rëndësi të veçantë sportit këtë kohë karantine, me rubrikën “E Diella Proces”. Në studio u fol për rifillimin e kampionatit vendas e të huaj dhe të gjitha risqet që mbart, ky ristartim.

Në një moment për të ç’tensionuar situatën, e ftuar ishte Missi Atalanta Kërçuku. Bukuroshja bionde është tifoze e zjarrtë e Tiranës dhe shpesh shikohet tek brohoret për të në shkallët e stadiumit.

Këtë kohë në izolim, ajo kishte bërë një kërcim sensuale dhe me të thotë se përshëndet të gjithë tifozët e Tiranës. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon duke filluar nga minuta 24:30.

Top Channel

Burimi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button