Lajme

Mjeku i njohur thirrje shqiptarëve: Koronavirusi është i vërtetë, po merr jetë!

“Durimi dhe përkujdesja ndaj vetes dhe të tjerëve, mbeten thelbësore edhe sot e kësaj dite për tu përballur me këtë sfidë…” Mjeku i njohur Tritan Kalo shpesh herë na jep informacion dhe na këshillon si ta përballojmë dhe të përshtatemi me pandeminë e koronavirusit.

Se fundmi përmes një statusi në “Facebook” Kalo u ka bërë thirrje shqiptarëve të ndërgjegjësohen për masat sepse koronavirusi ekziston dhe se mund të marrë jetën e pacientëve të çdo moshe.

Statusi i plotë:

Source link

Back to top button