Lajme

Mjeku Kosovar në Gjermani, jep alarmin rreth situatës me koronavirus në Kosovë

Mjeku Kosovar në Gjermani, jep alarmin rreth situatës me koronavirus në Kosovë

Fahri Beqa është mjek internist dhe kardiolog që jeton dhe punon në Berlin. Ai përmes një postimi të bërë në Facebook ka shkruar rreth situatës aktuale me pandeminë COVID-19 në Kosovë.

Pas konfirmimit të 122 rasteve të reja, Beqa thotë se kjo nënkupton që koronavirusi tashmë po su lmon në të katër anët.

Ky është postimi i plotë i tij:

Source link

Back to top button