Magazina

Modelja angleze “bombardon” rrjetet sociale!
Modelja angleze Demi Rose njihet për format e saj bom bas, tike trupore, që nuk heziton ti ekspozoj nëpër paraqitjet që bën nëpër rrjetet sociale.

Secila fotografi që ajo publikon, merr menjëherë vëmendjen e miliona ndjekësve të saj poashtu edhe të mediave rozë.

Së fundmi ajo ka pozuar vetëm në bikini, në bregdet, duke vënë në pah linjat e saj bom bas, tike trupore.

Lehtë vërehen format e theksuara të modeles angleze Rose, e cila jo rastësisht është një nga modelet më të kërkuara dhe më atr, akt ive për publikun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button