Magazina

Modelja e famshme “çmend” fansat, pozon nudo nga Meksika
Modelja e famshme “çmend” fansat, pozon nudo nga Meksika

Rrjetet sociale të Demi Rose janë të mbushura me fotografi dhe video që theksojnë linjat e saj trupore seksi. Modelja ndau dje me të gjithë ndjekësit në Instagram disa imazhe të reja.

26-vjeçarja po shijon në maksimum pushimet në Meksikë, nga ku ka pozuar e gjitha lakuriq. Demi vuri në plan të parë të pasmet e mëdha, pasi pozoi me kurriz nga kamera. Ndërkohë, flokët biondë i kishte të lëshuara dhe po ashtu nuk mungonte grimi i lehtë në fytyrë.

Në disa fotografi të tjera, Rose tregoi belin e hollë e veshur me të brendshme ngjyrë rozë dhe me një tyl që luante rolin e fundit në pjesën e poshtme. Veshja i theksonte modeles seksi edhe gjoksin bombastik.

Rose është gjithashtu pjesë e “OnlyFans” ku publikon foto dhe video hot, të cilat mund t’i shohin vetëm ata që kanë paguar për të qenë pjesë e kësaj platforme për të rritur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button