Magazina

Modelja e njohur kritikohet pasi pozoj me këmbë të hapura para pasqyrës
Chrissy Teigen publikoi një video të çuditshme në InstStory të mërkuren në mbrëmje, në të cilën pozoi e ulur në një karrige, derisa po i rregullonte flokët.

35-vjeçarja kishte hapur këmbët në formë bretkose, me një peshqir midis këmbëve, që ia mbulonte modestinë e saj.

Teksa po bëhej gati për një xhirim, modelja ndau foto artistike me një shall rreth kokës, që i shkonte shumë asaj.

Ajo bëri shaka: ‘Kjo është një vajzë e nxehtë s***’, ndërsa ajo u ul atje e qetë, ndërsa po filmonte.

Chrissy pastaj ndau një pamje të afërt të fytyrës së saj dhe dukej sikur po qante në shikim të parë.

Por, shumë shpejt u bë e qartë se ky nuk ishte rasti pasi ajo mbajti lart një shishe me pika Lumify, gjë që i kishte shkaktuar lot në sy.

Chrissy së fundi ka qenë e zënë me rregullimin e një ambienti të mrekullueshëm dimëror për fëmijët e John Legend.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button