Lajme

Momenti i sikleshtëm, deputetes shqiptare i këputet pulla e këmishës në Kuvend

Deputetja, Mirela Kumbaro ka kaluar një moment të sikletshëm gjatë fjalës së saj në seancën plenare të ditës së sotme në Kuvend.

Gjatë fjalës së saj Kumbaros i është zbërthyer kopsa e këmishës pa e vënë re, duke treguar kështu edhe reçipetat.

Pa dashur ministrja ka treguar më shumë se ç’duhet por menjëherë më pas e ka kuptuar dhe është munduar që ta mbulojë duke nxjerrë përpara bluzen që kishte sipër këmishës.

Burimi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button