Lajme

Momenti kur Bekim Haxhiu shihet duke go ditur zyrtarin e Feronikelit në stadiumin “Riza Lushta”

Momenti kur Bekim Haxhiu shihet duke go ditur zyrtarin e Feronikelit në stadiumin “Riza Lushta”

Ish-nënkryetari i FFK-së dhe deputeti aktual i Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Bekim Haxhiu është bërë temë diskutimi në mediat vendore.

Kjo pasi ai gjatë ndeshjes përcaktuese për titull në konkurrencën e femrave ndërmjet KFF Mitrovicës dhe KFF Feronikelit ka fyer re ndë kryesinë, trajnerët dhe futbollistet e Feronikelit.

Përveç kësaj ai është konfrontuar fiz ikisht edhe me zyrtarë të klubit nga Drenasi.

Madje media ka sigurua video, ku në një moment Haxhiu i njohur edhe si ‘Kamishi’ ka god itur një zyrtar të Feronikelit.

Source link

Back to top button