Magazina

Momenti kur një majmun e tërheq për flokësh Arta Elezajn do ju shkrije së qeshuri

Modelet e njohura Arta Nitaj Kejvina Kthella dhe Arta Elezaj duket se kanë krijuar shoqëri të ngushtë me njëra-tjetrën.

Ato se fundi po kalojnë kohë së bashku në Dubai.

Në mesin e shumë vendeve që kanë vizituar ishte edhe një kopsht zologjik, ku siq shihet në video një majmun aty e tërhoqi për flokësh Arten.

Ky moment u kalua me të qeshura nga modelja./InfoKosova/

“Të trenta bre”, Kejvina poston video me Arta Elezajn

Modelet shqiptare tanimë janë bërë shoqe të mira.

Flasim për Kejvina Kthellën dhe Arta Elezajn të cilat kohët e fundit po i shohim shpesh bashkë.

Vajzat shqiptare së fundmi po ashtu kanë marrë vëmendje me postimet e tyre nga Dubai, ku u komentuan mjaft shumë nga ndjekësit e tyre.

Vizitat në Dubai nuk janë të rralla për modelet më të përfolura shqiptare, të cilat jetën luksoze e shfaqin edhe në rrjetet sociale.

Teksa shijojnë luksin në Dubai, në postimin e fundit Kejvina e ka quajtur veten dhe shoqen e saj si femra ‘të trenta’.

Ato shfaqen para pasqyrës duke bërë lëvizje provokuese, shikojini./Lajmi.net/

Aktores shqiptare i nxjerrin VIDEO-n me një vallëzim superseksi

Ajo u bë e njohur me rolin e saj tek seriali ‘O sa mirë ‘ për një pjesë të publikut shqiptar ndërsa për disa të tjerë në programin e humorit ‘Duplex’ (sot Klanfornia ).

E kemi fjalën për Arta Elezajn e cila gjithmonë është komentuar për format e saja të cilat i reklamo në foto.

Por ditën e sotme është publikaur një video e nxehtë e aktores duke kërcyer e tundur asetet me një kërcim para kamerës, e kush fshihet pas saj nuk dihet.

Gjithashtu aktorja së fundmi është lakuar shumë në mediat rozë dhe për pushimet luksoze, makinat sportive, veshjet e markave të shtrenjta të cilat janë bërë pjesë e përditshmërisë së saj.

Shiko Videon:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button