Lajme

Momenti kur Policia kap hajnat që plaçkitën pompën “Alfa Trade”

Mbrëmë disa hajna kanë plaçkitur një pompë të derivateve në Mitrovicë.

Pompa në Zhabar u bë cak i hajnave por nuk dihet nëse hajnat arritën të marrin para dhe sa është shuma e tyre.

Në videon e siguruar nga “Qyteti i Mitrovicës”, shihet Policia e Kosovës duke arrestuar të dyshuarit e grabitjes afër pompës së derivateve.

Nga pamjet në video, shihet numër i madh i forcave policore.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button