fbpx
Lajme

Momenti shokues: Stuhia i merr karrocën me gjithë foshnje, djalin ia hedh në mes të rrugës

Një stuhi me forcën e uraganit ka goditur Europën Veriore. Erërat e forta dhe shira të dendur kanë shkaktuar përmbytje në disa qytete angleze, veçanërisht në veri të Anglisë.

Një video që qarkullon online tregon momentin shokues kur babai përpiqet të ndihmojë fëmijët.

Era e fortë rrëzoi djalin e vogël ndërsa mori me vete dhe karrocën me fëmijën në të. Videoja u regjistrua dje pasdite në Lancashire.

Kalimtarët të tronditur bërtitën pasi fëmija u rrëzua në mes të rrugës dhe mund të përplasej nga një makinë

Për fat të mirë babai veproi në kohë ndërsa moment I frikshëm u kap nga një kalimtar.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close