Magazina

Morena Taraku gati sa nuk ‘thyhet’ duke u hedhur në pishinë

Këngëtarja, Morena Taraku është duke pushuar tash e një kohë.

Ajo po publikon postime në rrjete sociale nga këto pushime luksoze.

Sapo ka publikuar një video vetëm në bikine duke i shfaqur linjat trupore, gjersa hidhet në pishinë.

Ajo ka qeras fansat e saj me këtë postim, derisa pëlqimet e komentet nuk kanë munguar.

Shiko Videon:

Konsiderohet si një prej femrave më atraktive të ‘showbizz’-it dhe merr vëmendjen me secilën paraqitje që bën, Morena Taraku edhe së fundmi arriti të jetë në fokus, teksa ndau me fansat në Instagram një imazh tejet joshëse.

Ish-Missi u shfaq e veshur me një mini-fustan me ngjyrë të zezë i cili ishte i hapur tek pjesa e gjoksit dhe belit.

Morena kompletoi dukjen me një palë sandale me ngjyrë po ashtu të zezë, flokët e gjata i la të lira mbi supe dhe grim të lehtë në fytyrë.

Këngëtarja dukej në formë mahnitëse si çdo herë tjetër, ndërsa nuk munguan pëlqimet dhe komentet e shumta sipër fotos nga ana e fansave të saj.

Morena Taraku njihet për fotot e saj atraktive.

Ajo shfaqet gjithmonë e kuruar me rrobat më të shtrenjëta.

Së fundmi ajo ka pozuar me këmbët hapur ndërsa mori komente të shumta nga fansat.

Bukuroshja duket mjaft provokative në ktë imazh./InfoKosova/

Morena Taraku është një prej femrave më joshëse të estradës shqiptare, dhe këtë e dëshmon me secilin postim që bën në rrjetet sociale.

Bukuroshja zeshkane numëron mbi 1.4 milion ndjekës në llogarinë e Instagram-it, e ku sjell imazhe tejet provokuese, ashtu siç ka vepruar edhe këtë herë.

28-vjeçarja postoi një imazh tërheqëse, teksa shihet duke pozuar para pasqyrës e veshur me një fustan të shkurtër me prerje të theksuar tek gjoksi dhe këmbët.

Ish-Missi dhe këngëtarja e njohur mbuloi fytyrën, teksa flokët e gjata i vendosi sipër supeve, ndërsa kompletoi dukje me aksesor.

Ndërsa, krahas postimeve në Instagram ku sjell imazhe dhe video nga përditshmëria, Morena prej kohësh nuk ka realizuar një projekt muzikor, kënga e saj e fundit është “Money”, bashkëpunimi me reperin Fero.

Ndryshe, ajo së fundmi është komentuar edhe për jetën e saj private, ku u tha se është në lidhje dashurie me këngëtarin turk, Berdan Mardin, por që të dy kanë heshtur lidhur me këto thashetheme.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button