Lajme

Morena Taraku godet përsëri: Shfaqet nga pishina pa bikini

Bukuroshja dhe këngëtarja Morena Taraku ka provokuar përsëri me disa foto derisa po shijon pushimet e saj nëpër brigjet e bukura të Turqisë.

Morena është shfaqur seksi në disa prej fotove të saj të fundit që ka bërë gjatë pushimeve të saj në brigjet e Turqisë.

Edhe pse asnjëra prej këtyre fotove nuk është bërë si “selfie” por Morenën e ka fotografuar ndokush e që këtë ajo nuk e tregon se kush.

Ndryshe, këngëtarja kishte realizuar një këngë gjatë pandemisë që ishte një këngë si përgjigje për ata që kishin publikuar një audioincizim të saj.

The post Morena Taraku godet përsëri: Shfaqet nga pishina pa bikini appeared first on Albanian News.

Burimi

Back to top button