Magazina

Morena Taraku mahnitë me tjera imazhe me fustan transparent
Morena Taraku këto kohë ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale duke sjellur imazhe mahnitëse.

Modelja shqiptare dallohet për fizikun e saj si dhe bukurinë që ka, shkruan “Kosovarja”.

Ajo e dëshmonë gjithmonë se ka linja përfekte trupore.

Kështu u shfaq e mrekullueshme edhe në fotografinë e fundit derisa ka pozuar ulur e veshur me një fustan ngjyrë portokalli të gjatë me prerje në të dyja anët që ia zbulonte këmbët joshëse e të kuruara mirë.

Ndryshe, Morena prej vitesh është zhvendosur në Stamboll ku edhe jeton dhe ka në pronësi një biznes personal.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button