Lajme

Mosha vetëm numër: Bleona Qerreti shfaqet e nxehtë me pozat e fundit në bikini

Bleona Qerreti njihet sot si një prej femrave më të bukura shqiptare. Pavarësisht se vitet kalojnë, ajo mbetet një ikonë e bukurisë.

Prej shumë vitesh tashmë ajo ëhstë larguar nga vendi për të jetuar dhe zhvilluar karrierën e saj në SHBA.

Pavarësisht se nuk ka prekur shkëlqimin dhe majat e suksesit siç i ndodhi në Shqipëri, këngëtarja vazhdon të punoj fort me projekte të reja.

Bleona ka postuar në Instagram një foto e veshur me rrobabanjo rozë dhe duket më sensuale se kurrë.

Ndër të tjera, ajo nuk ka nguruar të tregojë edhe një detaj nga jeta e saj si beqare.

Kujtojme se Bleona ka patur publike lidhjen e saj me Gani Bardhin dhe ndarja e tyre bëri mjaft bujë ne media si një shembull mirëkuptimi dhe mbajtjes së raporteve solide.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button