Lajme

“Mr.Bean”, Kurti flet publikisht për “nofkat” që i ka vënë populli

Përgjatë një interviste televizive, kryeministri në detyrë i Kosovës Albin Kurti komentoi tre nofkat të cilat aludohet se ia ka vënë populli.

Bëhet fjalë për nofkat: “Baba”, “Mr. Bean” dhe “Che Guevara”.

Kurti deklaroi publikisht se të tre nofkat i qëndrojnë dhe njëherazi asnjëra: “Të tria nofkat më rrijnë dhe njëkohësisht asnjëra”.

Lexo edhe : “Unë jam kryeministri, nuk kam dilema”/ Kurti i përgjigjet Ramës

Në vijim kryeministri pohoi se “Bin” e thërret nëna e tij dhe “Baba” vajza

Burimi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button