Lajme

“Mshele more ti gojën”: VV dhe LDK vazhdojnë sharjet në Kuvend

Derisa zv.kryeministri Driton Selmanaj ironoizoi me Bajqinovcin e Vetëvendosjes për ngatërresën me emrin e Adem Jasahrit, në këtë debat më vonë përfshihet edhe Dimal Basha, shkruan Gazeta Metro.

Selmanaj ka ironiuzar me Bajqinovcin, duke i thënë se ‘e respekton prej se ka foto me Adem Jasharin’. Por për këtë, ka reaguar Dimal Basha i VV-së. Mirëpo në momentin kur fliste, ai i bërtet Driton Selmanajt:

“Mshile ti, ai s’duhet me kanë as në gojën tane. Paramendo cfarë palaco duhet me kanë, me ba hajgare me një figurë si Adem Jashari”, ka thënë Basha./

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button