Lajme

Napoli publikon testet për Covid-19, Rrahmani merr rezultatin

Skuadra e Napolit na ka përfunduar edhe këtë mëngjes testet për Covid-19, ku e gjithë skuadra kanë rezultuar negativ.

Përmes një postimi në faqen e tyre zyrtare në “Twitter”, skuadra e Napolit ka njoftuar se futbollistët dhe i gjithë stafi në testin e bërë sot për Covid-19 kanë rezultuar negativ.

Me këtë rast edhe Rrahmani i cili është testuar me Napolin ka dalur negativ në testin e fundit.

Më poshtë njoftimi i Napolit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button