Lajme

Nasim Haradinaj: Këta të LDK-së jan Komunista, a shkarkohet Vjosa more…?

Nënkryetari i OVL-UÇK-së, Nasim Haradinaj ka re aguar pas shkarkimit të Vjosa Osmanit nga të gjitha pozitat që kishte në parti.

Haradinaj e krahason LDK-në me komunist bolshevik dhe i quan mashtrues.

Shkrimi i plotë:

Source link

Back to top button