Lajme

Ndahet nga boksieri Haxhi Krasniqi, modelja shqiptare shihet në një jaht me Sylvester Stallone

Modelja e njohur shqiptare Heidi Lushtaku e cila jeton në Zvicës, së fundi është angazhuar në një projekt komedia.

Ajo ka ndarë një foto në profilin e saj “Instagram”, ku shihte në një jaht me aktorin e famshëm Sylvester Stallone dhe me disa miq të tjerë.

“Vera po vjen”, ka shkruar modelja.

Rikujtojmë se Heidi ka qenë në një lidhje dashurise me boksierin e njohur shqiptar Haxhi Krasniqi, por ata e kanë përfunduar këtë lidhje kohët e fundit.

Burimi

Back to top button