Lajme

Ndërron jetë nëna e Ramiz Lladrovcit

Ndërron jetë nëna e Ramiz Lladrovcit

Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci, njofton për vd ek jen e nënës së tij.

Lladrovci thotë se ajo vd iq si nënë e lumtur.

Njoftimi i tij i plotë:

Më dhimbje të thellë njoftojmë të gjithë miqtë dhe dashamirët, shokët, bashkëluftëtarët dhe të afërmit, se sot në mëngjes, në ora 6:46 minuta, u nda nga ne NËNA jonë e shtrenjtë!

Ajo vd iq si Nënë e lumtur, në gjirin e Familjes tonë.

Varrimi i të ndjerës bëhet në ora 18:00 në varrezat e lagjes Lladrovc

Burimi

Back to top button