Lajme

Ndodh edhe kjo! Një femër e bën për spital një mashkull në Prishtinë

Është arr estuar një femër e dy shuar në Prishtinë, pasi që e njëjta pas një mosmarrëveshje ka su lmuar një mashkull. Ai ka pësuar lën dime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor në QKUK, transmeton Indeksonline. Me vendim të prokurorit, e dyshuara është dërguar në mbajtje./Indeksonline/

Është arr estuar një femër e dyshuar në Prishtinë, pasi që e njëjta pas një mosmarrëveshje ka su lmuar një mashkull.

Ai ka pësuar lën dime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor në QKUK, transmeton Indeksonline.

Me vendim të prokurorit, e dyshuara është dërguar në mbajtje./Indeksonline/

Back to top button