Magazina

Nënat seksi të showbizit shqiptar!
Dashuria e çifteve të showbizit, lidhjet e tyre të fshehta ose jo, dasmat madhështore e ceremonitë private, janë ndër temat më të komentuara që ngjallin interes të madh për publikun.

Shumë figura të ekranit kanë lidhur jetët e tyre me personazhe aspak të njohur për publikun, shkruan GazetaBlic.

Padyshim, kur je në lidhje ose i/e martuar me një figurë publike pjesë e medieve do të bëhesh me dashje ose pa dashje.

Krahas kësaj, GazetaBlic ju sjell disa nga mamat më seksi të showbizit shqiptar që edhe pse janë shumë të angazhuara me fëmijët e tyre ato gjithmonë shfaqen në super formë.

Bashkëshortja e Lumi B, Miranda.

Çifti janë njohur që në shkollë të mesme dhe janë të martuar prej 7 vitesh.

Ata janë prindër të një djali të quajtur Blin.

Miranda Berisha është rikthyer në një nga emrat me të komentuar të showbizit.

Bashkëshortja e reperit Lumi B, po mahnit përcjellësit e saj me format trupore të cilat nuk heziton të postoj fotografi tërheqëse.

Bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahu, Ariana.

Ariana ka katër fëmijë Arti, Buna, Era dhe Ana, por çifti ka shprehur dëshirën për të patur edhe fëmijë të tjerë.

33 vjeçarja pas çdo lindje i rikthehet shumë shpejt formave perfekte fizike.

E dashura e Ledri Vulës, Sara.

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë dyshja më e komentuar në mediet rozë dhe çifti më i pëlqyer nga publiku.

Sara është bërë nënë për herë të parë me vajzën që solli në jetë, Poem Blu.

Ajo për një kohë të shkurt arriti të rikthej format trupore dhe këtë e vërtetojnë më së miri këto fotografi.

Bashkëshortja e Medës, Luljeta Përgjeqaj.

Edhe Lulja, kohë pas kohe poston fotografi të ndryshme në rrjetet sociale ku kryesisht postohen foto nga jeta e saj e përditshme.

Si një nënë e përkushtuar ndaj familjes së saj, Lulja shpesh komentohet edhe për pozat tërheqëse.

Bashkëshortja e Milot Rashicës, Belkizja.

Belkizja, njihet si një femër mjaft aktive dhe atraktive me paraqitjet e saj nëpër rrjetet sociale.

Së fundmi ajo dhe Miloti janë bërë prindër për herë të dytë.

Bashkëshortja e Daut Haradinaj, Lola.

Bashkëshortja e Dautit nuk lë anash edhe imazhet në të cilat paraqitet joshëse dhe gjithmonë me një stil unik.

Ish e dashura e Majkut, Majlinda Zeka.

Majlinda Zeka është duke e shijuar kohën me të voglin e saj, Roanin.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Majlinda Zeka bën pjesë në nënat më seksi të estradës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button