MagazinaYjet

Nënë dhe kaq e përsosur, Jona Spahiu tregon trupin

Ajo është një nga prezantueset më të komentuara shqiptare.

Mjaftë e veçantë dhe tejet atraktive, është kjo Jona Spahiu.

Madje, bukuroshja po befason me linjat e saj trupore, pasi që s’ka shumë që është bërë nënë e një djali.

E së fundmi sjellë edhe një fotografi në Instagram, ku thjeshtë duket fantastike.

View this post on Instagram

Her energy enters the room before she does

A post shared by Jona Spahiu (@jonaspahiuu) on

Back to top button