Lajme

Ngjarje tragjike në kryeqytet, dy elektriçistë i zë rrym, vdes një prej tyre

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në Kamëz.

Mësohet se dy elektriçistë kanë rënë në kontakt me rrymën elektrike, teksa punonin për një kompani interneti.

Si pasojë njëri prej tyre ka ndërruar jetë.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button