Lajme

Një grua në Drenas tenton të vetëvritet

Një grua nga Gllogci i Drenasit gjatë ditës së djeshme ka tentuar të vetvaret.

Këtë ngjarje ka bërë të ditur Policia e Kosovës, sipas raportit viktima është dërguar menjëherë në QKUK për tretman mjekësor.

Sipas mjekut të QKUK-së, gjendja e viktimës pas trajtimit është e mirë dhe është jashtë rrezikut për jetë.

Burimi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button