Lajme

Një moment i bukur i Glaukut me familjen

Një moment i bukur i Glaukut me familjen

Ish ministri i Punëve të Jashtme, në Qeverinë Kurti, Glauk Konjufca, tashmë duket se ka më shumë kohë për të kaluar pranë familjes së tij.

Së fundmi, ai përmes një fotografie shihet i buzëqeshur, pranë gruas dhe dy vajzave të tij, shkruan Indeksonline.

Derisa përgjegjësitë e mëhershme ishin mjaft të mëdha si ministër, tashmë duket se ish ministri ka më shumë kohë të kalojë me familjen e tij.

Kujtojmë që Glauk Konjufca vazhdon të jetë aktiv në jetën politike, me angazhimet e tij brenda Lëvizjes Vetvendosje.

Burimi

Back to top button