Lajme

Një vajzë dhe një djalë plagosen në kryeqytet, arrestohet autori i dyshuar

Një plagosje me armë zjarri u regjistrua pak më parë në Tiranë. Ngjarja ndodhi pranë shkolles ‘Niket Dardani’.

Mësohet se nga të shtënat kanë mbetur të plagosur dy persona. Ata janë një vajzë dhe një djalë, ku ky i fundit është i shtrirë në rrugë.

Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes së rëndë, ndërsa mësohet se është arrestuar autori.

Policia ndodhet në vendngjarje ndërkohë duke bërë hetimet e nevojshme.

Burimi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button