Lajme

Njihuni me deputeten më ekstravagante në botë, veshjet e saj lënë pak vend për imagjinatë

Femrat braziliane janë cilësuar si femrat më joshëse në planet dhe femrat më pa komplekse.

I tillë është edhe rasti i një deputeteje nga Brazili. Emri i saj është , Ana Paula da Silva dhe ajo mund të cilësohet si deputetja më ekstravagante në botë.

Stili i saj në të veshur është pak larg, stilit zyrtar dhe ka raste, kur ajo duket më shumë si një modele se sa si deputete.

Ajo ka qenë kryetare e një qyteti në Brazil dhe më pas u zgjodh si përfaqësuese e shtetit Brazilian të Kuvendit të Legjislativës të Santa Catarina.

Së fundmi një foto e saj, ku shfaqet me rronja banjoje është bërë virale në rrjet.

Burimi

Back to top button