Magazina

Njihuni me modelen super joshëse që ‘ndau’ Eros Grezdën nga Oriola Marashi
Futbollisti shqiptar, Eros Grezda, ka disa javë që i ka dhënë fund romancës me modelen Oriola Marashi.

Këtë e ka konfirmuar vet futbollisti, teksa nga Oriola nuk ka pasur asnjë reagim.

Mirëpo, në medie është duke qarkullaur lajmi se Erosi ka filluar romancën me një modele tjetër.

Bëhet fjalë për Nicole Bohorquez, një modele mjaft joshëse dhe me shumë stil.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku pothuajse në çdo fotografi nuk po mungojnë komentet e Erosit.

Më poshtë, gjeni disa fotografi të saj./Blic/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button