Lajme

Nora ekspozon linjat perfekte, Roberti bën veprimin e papritur

Nora ekspozon linjat perfekte, Roberti bën veprimin e papritur

Nora Istrefi ka publikuar disa imazhe.

E veshur me veshje ngjyrë të zezë këngëtarja është shfaqur mahnitëse.

Nora, në pantallonat e ngushtë ka reklamuar të pasmet e cila po duket tejet në formë.

Po ashtu, ajo në njërën nga fotot shihet se ka vendosur edhe maskën mbrojtëse nga covid-19.

Nora ka shkrepur këto imazhe në një ambient të hapur.

Ajo mori komente dhe pëlqime të shumta, nuk mungoi edhe ai nga ish bashkëshorti i saj Roberti i cili ia ka pëlqyer fotografitë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button