Magazina

Nora Istrefi i paska bërë të pasmet si të Jennifer Lopezit

Nora Istrefi ka shumë motiv dhe kjo dihet, shihet dhe është mëse e qartë.

Ajo ka karrierë të gjatë e të bujshme me shumë këngë hite, videoklipe, pjesëmarrje në festivale e koncerte.

Krahas karrierës muzikore, këngëtarja ka investuar shumë edhe në pamjen e jashtme, në linjat e saj trupore të admirueshme, por edhe në stil.

Në këtë foto theksohet shumë mirë trupi si peshk i këngëtares dhe të pasmet që paska arritur t’i bëjë si të J.Lo.

Ndryshe, Nora prej pak vitesh është “single mama”. /Kosovarja/


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button