Magazina

Nuk di të ndalet, Festa i zbërthen pantallonat dhe…

Blogerja e njohur kosovare, Festa Qoqaj, edhe sot ka p.rovokuar paksa fansat e saj.

Me disa fotografi të publikuar në llogarinë e saj instagram, Festa shihet e fotografuar me pantallona të zbërthyer, shkruan InfoKosova.

Prandaj Festa nuk njeh limit, duke i zbërthyer pantallonat vetem për fansa.

Kujtojmë se Festa merret edhe me moderim, duke moderuar emisionin Express Rozë./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button