Lajme

Nuk do e besoni se vajza e cilit këngëtarë shqiptarë është kjo bukuroshe

Albiona Muçiqi është vajza e Merita dhe Nysret Muçiqit, dyshes së mirënjohur të muzikës popullore, shkruan “Kosovarja”. Albiona është në të gjitha rrjetet sociale, por mundohet ta mabjë një farë mase, të mos postoj shumë e të mos bëhet bajat. E bukura e familjes, i ka rikthyer linjat ideale dhe kjo është mëse e dukshme.
Në çdo foto, shihet beli i hollë dhe asetet tjera të bollshme, duke e ranguar Albiona Muçiqin lartë në listën e femrave të pëlqyera, shkruan “Kosovarja”.Source link

Back to top button