Magazina

Nuk do ta besoni sa shumë është rritur djali i Adeliana Tahirit
Adelina Tahiri është këngëtarja më e komentuar në show bizin shqiptar.

Ajo komentohet shumë për paraqitjet e saja veshjet firmato dhe jetën luksoze që këngëtarja bën.

Ajo është e martuar dhe ka një djalë me emrin Jon, shkruan “Kosovarja”.

Ajo që ka rënë në sy së fundmi është një foto që Adelina ka postuar në Instastory ku duket bashkë me djalin duke u puthur në buzë.

Joni është bërë djalë i madh dhe kaq i ëmbël. /Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button