Lajme

Nuk e duruan karantinën, ndahen pas 7 vjetësh çifti i njohur turk

Një nga çiftet më të njohura të showbizit turk, këngëtari dhe aktori Kutsi dhe partnerja e tij Feyza Çipa janë ndarë.

Lajmin e ka bërë të ditur kjo e fundit, përmes një postimi në rrjete sociale ku shkruan se nuk dëshiron më t’ja përmendin emrat e tyre bashkë.

“Po, mbaroi! Unë dhe Kutsi u ndamë. Nuk dua që emrat tanë të përmenden më në të njëjtën fjali”– thotë aktorja.

Sipas mediave turke, arsyeja e ndarjes është karantina, pasi çifti nuk e kanë duruar dot njëri-tjetrin gjatë kësaj periudhe duke patur shumë zënka.

Kujtojmë që Kutsi është bërë i njohur për publikun shqiptar me serialin “Emri im është ëngjëll”.

Burimi

Back to top button