Shqipëri

“Nuk martohem, s’ka çikatë hajrit për shtëpi” (Video)

Një i ri është bërë hit në internet për shkak të deklaratës së tij se nuk do të martohet, pasi që sipas tij, në vendin tonë, më nuk kanë mbetur çika të hajrit, pra sipas tij çika që janë për shtëpi.

Me tu publikuar kjo deklaratë e tij, kanë vërshuar komentet në rrjetet sociale. „Prralla mebret.10 vjeç mezi ben shurren dhe jo te dashurosh.22 vjeç sote 12 vjet i dashuruar…qytetrohu pak o njeri ec me kohen iku koha e skllaveris..nuk mbahet femra me force detyrim.lirija e jetes i perket te gjithve“, ka komentuar një përdorues i rrjeteve sociale.

Shiko videon:

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button